Magdalena Pieczonka
  Makijażystka, autorka kolekcji rzęs oraz pędzli do makijażu Magda Pieczonka by Lovenue.
  Na stałe współpracuje z gwiazdami tworząc makijaże na czerwony dywan.
  „Dzień dobry TVN” czy „Pytanie na śniadanie” to programy, w których jako gość zdradza widzom tajniki makijażu. Ponadto prowadzi swój autorski kanał na YouTube, w którym uczy krok po kroku jak wykonać makijaż.
  Wraz z zespołem makijażystek tworzy wizerunek uczestników takich programów jak „Taniec z Gwiazdami”, „Sablewskiej sposób na modę”, „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” i innych.
  ``Nie jesteśmy idealne, ale każda z nas jest wyjątkowa.``
  Make Up Challenge to pierwszy w Polsce program realizowany przy współpracy z TVN, w którym pasjonatki make-upu zmierzą się ze sobą pod czujnym okiem guru wizażu Magdy Pieczonki.
  Prowadzi swój kanał na YouTube gdzie na gwiazdach, celebrytach i modelkach krok po kroku uczy makijażu.
  W Cannes na czerwonym dywanie reprezentowała markę L’Oreal.
  Podczas warsztatów dzieli się swoją wiedza, zdradza tajniki współpracy z gwiazdami, pokazuje jak przemienić każdą kobietę w gwiazdę.

  Początki kariery

  Magdalena Pieczonka pochodzi z Cieszyna i jest absolwentką Wyższej Szkoły Zarządzania Marketingowego i Języków Obcych w Katowicach. Nie obrała jednak ścieżki kariery zawodowej, zgodnej z pierwszym wykształceniem i postawiła na rozwój oraz wykorzystanie swojego największego talentu.

  W 2011 roku, na Eska Music Awards wykonała swój pierwszy profesjonalny makijaż. Od tamtego czasu stała się rozpoznawalną i popularną makijażystką, a aktualnie jest jedną z czołowych makijażystek w Polsce. Pracuje i mieszka w Warszawie gdzie prowadzi własne studio makijażu profesjonalnego.

  Rozkwit kariery

  Magdalena Pieczonka osiągnęła wielki sukces w swoim zawodzie, współpracując głównie z mediami oraz osobami publicznymi. Jest stylistką rzęs oraz autorką własnej kolekcji pędzli i rzęs Lovenue / www.lovenue.pl.

  Pracuje przy licznych sesjach fotograficznych m.in. dla Viva, Chaos by Marta Boliglova, Levis, pokazach mody oraz przy video klipach. Udziela się jako ekspert w dziedzinie makijażu w czasopismach takich jak Show, Make UpTrendy. Telewizjach śniadaniowych „Pytaniu na śniadanie”, produkcji TVP2. oraz TVN DDTVN. Pracowała również przy wielu produkcjach telewizyjnych np.”X-factor”, „Mam talent” czy „W obiektywie Justyny Steczkowskiej””Sablewskiej sposób na modę” Taniec z Gwiazdami „Twoja twarz brzmi znajomo „ oraz produkcjach estradowych. Na swoim koncie ma współpracę z ogromną rzeszą polskich gwiazd.

  Udziela się również w Internecie – gdzie prowadzi swój kanał You tube udzielając lekcji makijażu.

  Prowadziła cykle instruktażowe dla kilku portali min LULA pl. a na swoim kanale na YouTube pokazuje, jak maluje gwiazdy. Prowadzi warsztaty i szkolenia z zakresu makijażu profesjonalnego HAPPY vision art. Na terenie kraju i za granicą.

  2015/16 roku 2 krotnie reprezentowała Polskę na festiwalu filmowym w Cannes jako ambasadorka marki Loreal Paris.
  Od 2017 jest konsultantką kosmetyków kolorowych marki AA OCEANIC.

  Autorka książki „Twój makeup z gwiazdami”. Została wybrana w plebiscycie Joy jako Influencer roku w kategorii #beauty oraz Makijażystka Wszech Czasów wizaż.pl. Na Instagramie obserwuje ją ponad 330 tyś. osób, a od niedawna prowadzi również drugi profil pokazując swoje stylizacje, który stale się rozwija.

  Na swoim kanale YouTube, w którym gości gwiazdy oraz celebrytów uczy krok po kroku jak wykonać makijaż. Jurorka oraz ekspert w programie TVN „Stylowy Projekt”. Bywa również w programach takich jak: „Dzień dobry TVN”, „Sablewskiej sposób na modę” czy „Pytanie na śniadanie” zdradzając widzom tajniki makijażu. Na stałe współpracuje z gwiazdami, przygotowując je na czerwony dywan. Prowadząc warsztaty grupowe oraz indywidualne przekazuje swoją wiedzę i pokazuje jak za pomocą makijażu podkreślić swoje naturalne piękno i jak przemienić każdą kobietę w gwiazdę.