Magdalena Pieczonka
  Makijażystka, autorka kolekcji rzęs oraz pędzli do makijażu Magda Pieczonka by Lovenue.
  Na stałe współpracuje z gwiazdami tworząc makijaże na czerwony dywan.
  „Dzień dobry TVN” czy „Pytanie na śniadanie” to programy, w których jako gość zdradza widzom tajniki makijażu. Ponadto prowadzi swój autorski kanał na YouTube, w którym uczy krok po kroku jak wykonać makijaż.
  Wraz z zespołem makijażystek tworzy wizerunek uczestników takich programów jak „Taniec z Gwiazdami”, „Sablewskiej sposób na modę”, „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” i innych.
  ``Nie jesteśmy idealne, ale każda z nas jest wyjątkowa.``
  Make Up Challenge to pierwszy w Polsce program realizowany przy współpracy z TVN, w którym pasjonatki make-upu zmierzą się ze sobą pod czujnym okiem guru wizażu Magdy Pieczonki.
  Prowadzi swój kanał na YouTube gdzie na gwiazdach, celebrytach i modelkach krok po kroku uczy makijażu.
  W Cannes na czerwonym dywanie reprezentowała markę L’Oreal.
  Podczas warsztatów dzieli się swoją wiedza, zdradza tajniki współpracy z gwiazdami, pokazuje jak przemienić każdą kobietę w gwiazdę.

  Początki kariery

  Magdalena Pieczonka pochodzi z Cieszyna i jest absolwentką Wyższej Szkoły Zarządzania Marketingowego i Języków Obcych w Katowicach. Nie obrała jednak ścieżki kariery zawodowej, zgodnej z pierwszym wykształceniem i postawiła na rozwój oraz wykorzystanie swojego największego talentu.

  W 2011 roku, na Eska Music Awards wykonała swój pierwszy profesjonalny makijaż. Od tamtego czasu stała się rozpoznawalną i popularną makijażystką, a aktualnie jest jedną z czołowych makijażystek w Polsce. Pracuje i mieszka w Warszawie gdzie prowadzi własne studio makijażu profesjonalnego.

  Rozkwit kariery

  Pracuje przy licznych sesjach fotograficznych m.in. dla Viva, Chaos by Marta Boliglova, Levis, pokazach mody oraz przy video klipach. Udziela się jako ekspert w dziedzinie makijażu w czasopismach takich jak Show, Make UpTrendy. Telewizjach śniadaniowych „Pytaniu na śniadanie”, produkcji TVP2. oraz TVN DDTVN. Pracowała również przy wielu produkcjach telewizyjnych np.”X-factor”, „Mam talent” czy „W obiektywie Justyny Steczkowskiej””Sablewskiej sposób na modę” Taniec z Gwiazdami „Twoja twarz brzmi znajomo „ oraz produkcjach estradowych. Na swoim koncie ma współpracę z ogromną rzeszą polskich gwiazd.

  Udziela się również w Internecie – gdzie prowadzi swój kanał You tube udzielając lekcji makijażu.

  Prowadziła cykle instruktażowe dla kilku portali min LULA pl. a na swoim kanale na YouTube pokazuje, jak maluje gwiazdy. Prowadzi warsztaty i szkolenia z zakresu makijażu profesjonalnego HAPPY vision art. Na terenie kraju i za granicą.

  2015/16 roku 2 krotnie reprezentowała Polskę na festiwalu filmowym w Cannes jako ambasadorka marki Loreal Paris.
  Od 2017 jest konsultantką kosmetyków kolorowych marki AA OCEANIC.

  Autorka książki „Twój makeup z gwiazdami”. Została wybrana w plebiscycie Joy jako Influencer roku w kategorii #beauty oraz Makijażystka Wszech Czasów wizaż.pl. Na Instagramie obserwuje ją ponad 330 tyś. osób, a od niedawna prowadzi również drugi profil pokazując swoje stylizacje, który stale się rozwija.

  Na swoim kanale YouTube, w którym gości gwiazdy oraz celebrytów uczy krok po kroku jak wykonać makijaż. Jurorka oraz ekspert w programie TVN „Stylowy Projekt”. Bywa również w programach takich jak: „Dzień dobry TVN”, „Sablewskiej sposób na modę” czy „Pytanie na śniadanie” zdradzając widzom tajniki makijażu. Na stałe współpracuje z gwiazdami, przygotowując je na czerwony dywan. Prowadząc warsztaty grupowe oraz indywidualne przekazuje swoją wiedzę i pokazuje jak za pomocą makijażu podkreślić swoje naturalne piękno i jak przemienić każdą kobietę w gwiazdę.